Asystenta personalnego prowadzi:    Aneta Kaźmierczak

Kontakt:         +48 726 757 000,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Kwestionariusz inteligencji wielorakich Howarda Gardnera

Czy czasem zastanawiasz się jakiego rodzaju inteligencję posiadasz? Nie chodzi w tym przypadku o pojęcie niskiego czy wysokiego ilorazu inteligencji, ale o taką, która określa predyspozycje życiowe. Może dominuje w nas inteligencja ruchowa, językowa, a może przestrzenna? Rozwiąż poniższy kwestionariusz inteligencji wielorakich Howarda Gardnera, poznaj jej osiem typów i dowiedz się który dominuje u Ciebie.

Kwestionariusz inteligencji wielorakich Howarda Gardnera (Plik PDF) 

 

Kwestionariusz zainteresowań zawodowych

Narzędzie jakim jest kwestionariusz zainteresowań zawodowych ma pomóc osobom poszukującym zatrudnienia w poznaniu swoich predyspozycji, zainteresowań oraz umiejętności zawodowych, ale także w poznaniu potencjalnych możliwości rozwoju zawodowego. Narzędzie to ma pomóc w podejmowaniu optymalnych i adekwatnych decyzji zawodowych i/lub edukacyjnych.

Kwestionariusz zainteresowań zawodowych (Plik PDF)

 

Tworzenie własnego CV (Curriculum vitae)

CV (Ccurriculum vitae) pochodzi od łacińskiego słowo oznaczającego „bieg życia” lub „przebieg życia”. W Polsce w ten sposób określa się życiorys zawodowy. Zazwyczaj jest to podstawowy i najważniejszy dokument aplikacyjny podczas rekrutacji do pracy. W CV opisuje się przede wszystkim doświadczenie zawodowe, kompetencje  i umiejętności twarde jak i miękkie, wykształcenie oraz inne kwalifikacje, ale także zainteresowania mające znaczenie dla pracy zawodowej. Głównym celem ccurriculum vitae jest przekonanie pracodawcy, że jest się najlepszym kandydatem na dane stanowisko pracy. Do CV często dołącza się również list motywacyjny.

W Internecie można znaleźć wiele bezpłatnych kreatorów ccurriculum vitae. Po niżej przedstawiamy linki do kilku z nich:

Kreator CV: JOBS.PL Spółka Akcyjna

Kreator CV: Gdański Urząd Pracy

Kreator CV: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Kreator CV: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Kreator CV: Pracuj.pl

Można także napisać CV samemu przy użyciu na przykład programu MS Word. Poniżej zamieszczamy wzór Curriculum Vitae, który można samodzielnie uzupełnić, zapisać i wydrukować.

 Curriculum Vitae wzór do pobrania (Plik do edycji doc.)